Kursy dla firm i instytucji

firmyObejmuje szkolenia krótko- i długoterminowe z języka ogólnego, egzaminacyjnego, ogólnego biznesowego i specjalistycznego.

Program i tematyka zajęć, sposób ich prowadzenia oraz długość i częstotliwość są dopasowane do specyfiki działalności każdego klienta oraz jego indywidualnych wymagań. W swojej ofercie mamy sześć kursów bazowych dla każdego języka. W ramach dostosowywania szkolenia do potrzeb branżowych klienta, mogą być one modyfikowane i łączone w dowolnych kombinacjach i proporcjach. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia odbywają się w siedzibie klienta lub w siedzibie naszej szkoły. W zależności od potrzeb oferujemy zajęcia indywidualne i grupowe.

Dotychczas przeprowadzaliśmy kursy m. in. dla następujących instytucji: Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o., PGNiG S.A. Karpacka Spółka Obrotu Gazem w Tarnowie – Gazownia Sandomierska, Centrum Konferencyjno-Bankietowe Dwór Dwikozy. Byliśmy również podwykonawcami projektów współfinansowanych w ramach POKL.