Loading

Trwają zapisy na nowy rok szkolny

Ucz się razem z nami!

Kursy już od 10 zł za godzinę!

Sprawdź naszą ofertę!

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.

Aktualności

Ferie zimowe

W związku z feriami zimowymi sekretariat Szkoły czynny jest we wtorek 28 stycznia oraz w poniedziałek 3 lutego w godzinach od 16.00 do 20.00.

Życzymy bezpiecznego wypoczynku wszystkim naszym kursantom!

Trwa rekrutacja na Nowy Rok Szkolny 2019/2020

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież (ósmoklasistów i maturzystów przygotowujących się do egzaminu) oraz dorosłych, którzy chcą pokonać bariery językowe w mówieniu. Na naukę języków zapraszamy również firmy i instytucje.

Wszystkie osoby, które zapiszą się do Szkoły we wrześniu dostają 5% rabat na kurs językowy przez trzy kolejne miesiące. Dla naszych stałych klientów również niespodzianka! Konkurs o którym poinformujemy państwa jeszcze we wrześniu. Do wygrania cenne nagrody!

Zapraszamy!