Wznawiamy zajęcia!

Od poniedziałku 25 maja 2020 r. ruszamy z zajęciami. Wszystkich naszych kursantów serdecznie zapraszamy. Prosimy jednocześnie  o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny. W związku z sytuacją epidemiologiczną zapisy na kursy językowe prowadzimy telefonicznie lub mailowo.

Szanowni Nasi Kursanci

Z przyczyn od nas niezależnych odwołujemy zajęcia do 26 kwietnia. Mamy nadzieję, że niebawem wszystko wróci do normy i nadal będziemy świadczyć dla Was usługi. Życzymy Wam dużo zdrowia i wytrwałości w tym trudnym okresie.

Zawieszenie zajęć

Wszystkich naszych kursantów informujemy, że w związku z zagrożeniem związanym z  koronawirusem, zajęcia w szkole odwołujemy do 15 kwietnia. Życzymy Wam dużo zdrowia i póki co, chęci do samodzielnej nauki języków obcych.

Ferie zimowe

W związku z feriami zimowymi sekretariat Szkoły czynny jest we wtorek 28 stycznia oraz w poniedziałek 3 lutego w godzinach od 16.00 do 20.00.

Życzymy bezpiecznego wypoczynku wszystkim naszym kursantom!

Trwa rekrutacja na Nowy Rok Szkolny 2019/2020

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież (ósmoklasistów i maturzystów przygotowujących się do egzaminu) oraz dorosłych, którzy chcą pokonać bariery językowe w mówieniu. Na naukę języków zapraszamy również firmy i instytucje.

Wszystkie osoby, które zapiszą się do Szkoły we wrześniu dostają 5% rabat na kurs językowy przez trzy kolejne miesiące. Dla naszych stałych klientów również niespodzianka! Konkurs o którym poinformujemy państwa jeszcze we wrześniu. Do wygrania cenne nagrody!

Zapraszamy!

Rekrutacja 2018/2019

Trwa rekrutacja na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych. W tym roku prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy także firmy i instytucje chcące podnosić umiejętności językowe swoich pracowników. Zapewniamy profesjonalnych lektorów, gwarantujemy efekty w nauczaniu a przede wszystkim naukę w miłej, przyjaznej atmosferze.